1/1

Hermann Claudius,

De l’ tago lacigite

tradukita de Manfredo Ratislavo

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Eh’ ich mich niederlege” de Hermann Claudius (Hermano Klaŭdio, ∗1878-10-19 – †1980-09-08) en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04) en 2005-03-13.

MR-447-1 / Arg-405-802 (2007-04-24 08:03:22)

http://www.poezio.net/version?poem-id=405&version-id=802