1/1

Martha Müller-Grählert,

Mine Heimat

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Basgermana poemo estas Martha Müller-Grählert (∗1876-12-20 – †1939-11-18).

Arg-375-736 (2013-01-08 09:08:20)

Pri la poetino vidu la vikipediejojn http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Martha_M% C3% BCller-Gr% C3% A4hlert , http: // www. ostsee. de/ fischland-darss-zingst/ martha-mueller-graehlert. html kaj http: // www. fischland-darss-zingst. n t/ zingst/ zeitzeugen/ martha-mueller-graehlert. php .

http://www.poezio.net/version?poem-id=375&version-id=,736