1/1

Hermann Hesse,

Im Nebel

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Hermann Hesse (∗1877-07-02 – †1962-08-09).

Arg-298-603 (2005-02-27 14:26:09)

http://www.poezio.net/version?poem-id=298&version-id=,603