1/1

Hans Hartvig Seedorff,

La hela nokto

tradukita de Manfredo Ratislavo

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Dana poemo “Den lyse Nat” de Hans Hartvig Seedorff (∗1892-08-12) en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04) en 1987-03.

MR-202-4 / Arg-237-473 (2004-06-10 13:50:29)

http://www.poezio.net/version?poem-id=237&version-id=473