1/1

Hans Hartvig Seedorff,  Hans Hartvig Seedorff,
Den lyse Nat  Die helle Nacht

tradukita de Manfred Retzlaff

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Dana poemo estas Hans Hartvig Seedorff (∗1892-08-12).

Arg-237-471 (2010-08-15 19:33:51)

Traduko de la Dana poemo “Den lyse Nat” de Hans Hartvig Seedorff (∗1892-08-12) en la Germanan de Manfred Retzlaff (∗1938-11-04) en 1987-08-25.

MR-202-02 / Arg-237-472 (2004-06-10 13:50:12)

http://www.poezio.net/version?poem-id=237&version-id=,471,472