1/1

Bertolt Brecht,  Bertolt Brecht,
An meine Landsleute  Al miaj samlandanoj

tradukita de Manfredo Ratislavo

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Argiope-informo:

La aspekto de tiu ĉi versio estas barita.

Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Bertolt Brecht (∗1898 – †1956).

MR-293-3 / Arg-163-321 (2013-01-17 17:54:26)

La teksto de la poemo troviĝas ankaŭ en: http: // www. joergalbrecht. de/ es/ deutschedichter. de/ werk. asp? ID= 287 . Pri la poeto vidu la vikipediejon http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Bertolt_Brecht .

Traduko de la Germana poemo “An meine Landsleute” de Bertolt Brecht (∗1898 – †1956) en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04).

Arg-163-322 (2013-01-17 18:09:28)

Pri la poeto vidu la vikipediejon http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Bertolt_Brecht .

http://www.poezio.net/version?poem-id=163&version-id=321,322