1/1

Bertolt Brecht,

Al miaj samlandanoj

tradukita de Manfredo Ratislavo

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “An meine Landsleute” de Bertolt Brecht (∗1898 – †1956) en Esperanton de Manfredo Ratislavo (Manfred Retzlaff, Stettiner Str. 16, D-59302 Oelde, Germanio, ∗1938-11-04).

Arg-163-322 (2013-01-17 18:09:28)

Pri la poeto vidu la vikipediejon http: // de. wikipedia. org/ wiki/ Bertolt_Brecht .

http://www.poezio.net/version?poem-id=163&version-id=,322