1/1

Johann Wolfgang von Goethe,

Permanence in Change

tradukita de A. Z. Foreman

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Germana poemo “Dauer im Wechsel” de Johann Wolfgang von Goethe (∗1749-08-28 – †1832-03-22) en la Anglan de A. Z. Foreman.

Arg-1134-2290 (2015-03-28 10:23:17)

Tiun ĉi poem-tradukon mi ricevis de s-ro A. Z. Foreman en 2015-03-28.

http://www.poezio.net/version?poem-id=1134&version-id=,2290