1/1

Wilfriede Maria Lenzke,

Gegenleistung

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Verkinto de tiu ĉi Germana poemo estas Wilfriede Maria Lenzke.

Arg-1099-2215 (2014-12-08 21:06:39)

Tiu ĉi poemo aperis en la libro “Mein Mut ist ein gelber Schmetterling” (= Mia kuraĝo estas flava papilio). Mi, Manfred Retzlaff, trovis ĝin en la revuo “Bild der Frau”, n-ro 46/2014.

http://www.poezio.net/version?poem-id=1099&version-id=2215