1/1

William Blake,

Der Tiger

tradukita de Walter A. Aue

Argiope-informo: La aspekto de tiu ĉi versio estas barita. Supozeble la aŭtoro decidis tion.

Traduko de la Angla poemo “The Tyger ” de William Blake (∗1757-11-28 – †1827-08-12) en la Germanan de Walter A. Aue. Arg-1048-2126 (2014-06-08 19:55:12) Tiu ĉi poem-germanigo troviĝas en http: // myweb. dal. ca/ waue/ Trans/ Blake-Tiger. html .

http://www.poezio.net/version?poem-id=1048&version-id=2126